Vossen
 • slidebg1

  Inspekcja z drona

  Filmowanie ważnych wydarzeń lub tworzenie efektownych reklam to nie jedyne zastosowania dronów. Bardzo popularna w ostatnim czasie stała się inspekcja z drona, dzięki której możesz bezpiecznie, dyskretnie i łatwo udokumentować postęp prac budowlanych lub stanu technicznego budynków.

JAKIE INSPEKCJE MOŻESZ PRZEPROWADZIĆ Z DRONA?

Inspekcja z drona to obecnie najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na skontrolowanie postępu prac inwestycyjnych i sprawności dużych obiektów przemysłowych. Precyzyjna inspekcja z zastosowaniem kamery termowizyjnej umożliwia szybkie wykrycie wszelkich nieszczelności i wad, a tym samym zapobiega katastrofom.

Inspekcja budowlana

Obsługujemy firmy budowlane oraz deweloperów, którzy pragną szybko i wygodnie sprawdzić postęp prac prowadzonych na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy również do inwestorów oraz zarządców dróg i autostrad odpowiadających za powstawanie wielkoobszarowych inwestycji, takich jak autostrady, kolej czy mosty.

Inspekcja rolnicza

Zachęcamy geodetów, nadleśniczych i rolników do skorzystania z naszej oferty – z nami szybko sfilmujesz lub sfotografujesz duże obszary rolne lub leśne, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz odpowiedni czas zbiorów, wycinkę drzew i inne prace.

Inspekcja techniczna

Inspekcja z drona umożliwia udokumentowanie stanu technicznego linii energetycznych, kominów, gazociągów, a także budynków. Współpracujemy również z agencjami ubezpieczeniowymi i towarzystwami odszkodowawczymi, pomagając udokumentować zniszczenia spowodowane kataklizmami, takimi jak pożary, huragany, powodzie czy susze.

Inspekcja przemysłowa

Pomagamy w precyzyjnym kontrolowaniu sprawności farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych.

ZALETY KORZYSTANIA Z INSPEKCJI DRONEM

 • Oszczędność czasu i pieniędzy – inspekcja z drona umożliwia zrezygnowanie z załogi obsługującej samoloty lub wspinającej się na rusztowania. Korzystając z drona, możesz obejrzeć obiekt położony na wysokości 500 metrów już w niecałą minutę!
 • Wygoda i bezpieczeństwo – wykonujemy inspekcje w miejscach, do których nie dotarłby człowiek, a dron obsługiwany jest z powierzchni ziemi, co nie wiąże się z narażaniem życia lub zdrowia załogi.
 • Najwyższa jakość obrazu – oferujemy filmowanie w jakości standardowej lub RAW, pracujemy na najlepszym sprzęcie i nagrywamy materiały filmowe aż do 5K (RAW), co umożliwia precyzyjne odwzorowanie realnego obrazu.
 • Filmowanie bez ograniczeń – filmujemy legalnie na terenie całego kraju dzięki posiadaniu Świadectwa Kwalifikacji UAVO.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – z nami zadbasz o bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców, sprawnie zaplanujesz prace oraz skontrolujesz stan dowolnych obiektów bez ruszania się z powierzchni ziemi.

Nasze Prace.

Tworzymy usługi i realizacje, które wybijają marki.

 • Pomnik - zdjęcie wykonane podczas ruchu
 • Bieszczady jesienią z lotu ptaka
 • Transport drogowy zdjęcie z powietrza
 • miasto nocą z lotu ptaka
 • Ratusz zdjęcie wykonane z drona
 • konie w tle góry
 • dom od zewnątrz

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować

Tworzymy projekty, które zbudują Twój biznes

Czy coś jeszcze?

Zapoznaj się z naszym ogólnym cennikiem usług.

Podstawowy

500

1h na planie Do 45 min nagrania Kilkanaście fotografi Standardowy kodek nagrań ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Premium

1000

Do 4h na planie Nielimitowane nagrania Nielimitowane foto Kodek nagrań: RAW ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Gold

1500

Do 8h na planie Nielimitowane nagrania Nielimitowane foto Kodek nagrań: RAW Obróbka zdjęć i filmów gratis ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Transmisja dronem

2500 cena zależna od szczegółów

Do 12h na planie Transmisja FullHD Zasięg: 7km ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Nasi Klienci.

Nasze kanały.

Pozostań w kontakcie z nami poprzez sieci!

POPRACUJMY RAZEM.

Bardzo chcielibyśmy Cię usłyszeć, więc skontaktujmy się z nami!

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

info@airking.pl
Ul. Broniewskiego 8
Nowy Sącz, 33-300
(+48) 511-583-636
NIP: 7343551499