Vossen
 • slidebg1

  FILMOWANIE DRONEM

  Odkąd filmowanie dronem zdobyło popularność, coraz więcej osób pragnie skorzystać z tej możliwości i pokazać swoim widzom, bliskim lub klientom wyjątkowe miejsca, wydarzenia kulturalne lub uroczystości z lotu ptaka. Filmujemy w jakości standardowej lub najwyższej jakości RAW (do 5K!). Dbamy o płynność ujęć i odpowiednie dobranie kadrów, by tworzyć dla naszych Klientów zapierające dech w piersiach filmy. Sprawdź, co możemy dla Ciebie sfilmować.

ŚLUB I WESELE

Nagrywanie dronem jest niezwykle popularne na weselach, a więc nie mogło go zabraknąć również w naszej ofercie. Filmujemy z powietrza sceny przed kościołem lub urzędem stanu cywilnego, przejazd Pary Młodej do sali weselnej, składanie życzeń, podziękowania dla rodziców, fajerwerki, puszczanie lampionów szczęścia i wiele innych cudownych momentów. Film ślubny z lotu ptaka to piękna pamiątka, do której z pewnością będziecie wracać.

REKLAMY I TELEDYSKI

Współpracujemy z producentami reklam oraz teledysków, którzy pragną wzbogacić swój materiał ujęciami z lotu ptaka. Filmowanie dronem polecamy szczególnie włodarzom miast i właścicielom hoteli chcących pokazać turystom piękno otoczenia.

EVENTY

Ogrom wydarzeń kulturalnych lub sportowych, na których gromadzą się tłumy, trudno ukazać z powierzchni ziemi. Z pomocą przychodzi profesjonalne nagrywanie dronem, które umożliwi zarejestrowanie wszystkich uczestników zabawy i ukazanie całej powierzchni eventu.

INTERNET, TV, KINO

Jesteśmy profesjonalistami, którzy oferują najwyższej jakości nagrania z lotu ptaka. Filmy Airking spełniają wszelkie kryteria jakości, a więc mogą być emitowane w internecie, telewizji oraz kinie. Do tej pory z naszych usług skorzystały już takie telewizje jak TVP, Trwam oraz RTvG.

INSPEKCJE I DOKUMENTACJA

Przy użyciu drona można również przeprowadzać szybkie, wygodne i bezpieczne inspekcje budowlane, rolnicze, przemysłowe oraz techniczne, także w formie transmisji na żywo. Obsługujemy również agencje reklamowe i deweloperów, dla których nagrywamy filmy budynków oraz infrastruktury inwestycyjnej z lotu ptaka.

Masz inny pomysł na film z drona? Zgłoś się do nas – zrobimy wszystko, by zrealizować Twój plan!

Nasze Prace.

Tworzymy usługi i realizacje, które wybijają marki.

 • Pomnik - zdjęcie wykonane podczas ruchu
 • Bieszczady jesienią z lotu ptaka
 • Transport drogowy zdjęcie z powietrza
 • miasto nocą z lotu ptaka
 • Ratusz zdjęcie wykonane z drona
 • konie w tle góry
 • dom od zewnątrz

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować

Tworzymy projekty, które zbudują Twój biznes

Czy coś jeszcze?

Zapoznaj się z naszym ogólnym cennikiem usług.

Podstawowy

500

1h na planie Do 45 min nagrania Kilkanaście fotografi Standardowy kodek nagrań ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Premium

1000

Do 4h na planie Nielimitowane nagrania Nielimitowane foto Kodek nagrań: RAW ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Gold

1500

Do 8h na planie Nielimitowane nagrania Nielimitowane foto Kodek nagrań: RAW Obróbka zdjęć i filmów gratis ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Transmisja dronem

2500 cena zależna od szczegółów

Do 12h na planie Transmisja FullHD Zasięg: 7km ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Nasi Klienci.

Nasze kanały.

Pozostań w kontakcie z nami poprzez sieci!

POPRACUJMY RAZEM.

Bardzo chcielibyśmy Cię usłyszeć, więc skontaktujmy się z nami!

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

info@airking.pl
Ul. Broniewskiego 8
Nowy Sącz, 33-300
(+48) 511-583-636
NIP: 7343551499